Home page Bon Art Media
  • 603 819 656

Prezentační systém Roudy Outdoor

Rozměr 60×100–180 cm

  • Cena prezentačního systému Roudy Outdoor 2 strany = 1950 Kč
  • Cena tisku na 1 banner 60×120 cm = 570 Kč

Množstevní slevy až 35 %!

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Detailní popis:

Oboustranný / jednostranný hliníkový stojan ideální pro prezentaci Vaší reklamy v exteriéru, který překvapí svým prostým a příjemným vzhledem. Lehkost systému a jednoduché rozložení i složení je vítáno při převozu systému. Díky teleskopické podpěrné tyči máte možnost upravit různou výšku motivu (50 až 160cm). Motiv je v profilech dobře uchycen pomocí pásku nalepeného na motiv a vloženého do hliníkového profilu. Systém je vyráběn ve stříbrné barvě a dodáván se čtyřmi profily, díky kterým můžete kdykoliv zvolit jednostrannou nebo oboustrannou variantu. Stabilitu stojanu zajišťují tři nádoby, které je možné naplnit vodou nebo pískem. Pro přepravu lze stojan spolu s motivem zabalit do přenosné tašky, kterou standardně dodáváme k systému a se kterou zabere zcela minimální prostor.

Tento systém Vám při objednávce nad 200ks vyrobíme v jiném rozměru a také se zaklapávacími profily, které Vám usnadní výměnu motivu.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

Cena za tisk motivu je cena za jednu stranu. V případě oboustranné prezentace objednávejte 2ks motivu k jednomu systému.

VYSVĚTLENÍ MOTIVU:

BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.


Máte dotaz související s touto stranou?

Technické parametry:

Barva systému: Silver
Druhy motivů: Banner
Kvalita tisku: 720dpi (photo quality)